Логин:    Пароль:      Регистрация | Забыли пароль?


Співробітництво з проектами
 
Всеукраїнська Спілка викладачів суспільних дисциплін та громадянської освіти брала участь у роботі проектів:
- Проект "Громадянська освіта -Україна" березень 2005 - березень 2008 р. організованим компанією "Cambridge Education" у партнерстві з Міністерством освіти і науки України;
- Проект "Рівний доступ до якісної освіти в Україні", що здійснювався у рамках Міністерством освіти і науки України за сприяння світового банку, 2007 р.
- Українсько-Канадським Проектом "Розбудова демократії", що здійснюється за підтримки Канадського Агентства Міжнародного Розвитку (CIDA), 2005-2010 рр.
- З програмою рівних можливостей та прав жінок в Україні, за підтримки Шведського агентства міжнародного розвитку (SIDA)2009 - 2010 рр.
- Проект "Шляхи подолання проявів расизму, дискримінації і ксенофобії як негативних елементів суспільної комунікації в молодіжному середовищі України". - Грант Президента України 2010 р.

 
 
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
 
Категория: Проекти
 
 
#1 написал: Марина Петровна (16 квітня 2010 12:45)
Шановні організатори конкурсу "Лелека - 2010", ми вчителі Миколаївської ЗОШ №46 обурені вашим ставленням до проведення конкурсу. На сьогодняшній день школа не отримала завдань конкурсу, хоча гроші за участь, заявка були відправлені вчасно. Вкласти в термін проведення конкурсу ми не можемо, тому, вимагаємо від вас вирішення даного питання.
чекаємо відповіді.
Додавання коментаря
- Головна
- Проекти
- Новини
- Фотогалерея
- Матеріали
- Контакти
- Інформація

Украинская Баннерная Сеть