Логин:    Пароль:      Регистрация | Забыли пароль?


Коротка інформація про організацію
 
ВСЕУКРАЇНСЬКА СПІЛКА ВИКЛАДАЧІВ СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН
І ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОСВІТИ
Поточний рахунок№ 26004030179431 в національній валюті
Код ЄДРПОУ: 26252259 у Радянському відділенні Київської міської філії
АКБ “Укрсоцбанк”, МФО 322012
Юридична адреса: Україна; м. Київ 03037, вул.Освіти ,6.к.48.

Коротка інформація про організацію:

Всеукраїнська Спілка викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти зареєстрована Міністерством юстиції України 23 липня 2002 року.
Спілка включає 18 осередків у різних регіонах України , куди входять викладачі вищих навчальних закладів, науковці, методисти , кращі вчителі.
Одним з головних своїх завдань Спілка вважає виховання молодого покоління у дусі толерантності та взаємоповаги незалежно від етнічної чи конфесійної приналежності.
Першим великим заходом Спілки була Всеукраїнська конференція з важливої проблеми “Формування міжетнічної та міжконфесійної толерантності засобами суспільних дисциплін в системі освіти України ”, що була проведена 5 – 6 грудня 2002 року на базі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.
В наступні роки Спілка активно проводила заходи з метою впровадження в шкільні курси історії історію рідного краю, проводила конкурси серед учнівської та студентської молоді з актуальних питань вітчизняної історії та громадянської освіти, зокрема в 2005 році під егідою Ради Європи був проведений всеукраїнський конкурс плакатів «Ми громадяни демократичної держави», в якому взяли участь школярі та студенти з різних регіонів України.

Члени Спілки є авторами підручників з історії, суспільствознавства та методики викладання шкільних суспільствознавчих дисциплін.

Відповідно до Статуту метою організації є задоволення і захист творчих, освітніх, культурних, соціальних, економічних та інших спільних інтересів своїх членів, а також сприяння розвитку суспільствознавчої освіти в Україні, формування громадянської, політичної, соціальної культури та національної самосвідомості в Україні. СПІЛКА має достатні ресурси (людські та матеріальні), є достатньо відомою та авторитетною в Україні як розробник матеріалів з суспільствознавчих дисциплін для загальноосвітньої та вищої школи. Організація працює за такими напрямами:
• розробка та розповсюдження навчальних матеріалів з громадянської освіти для вчителів та студентів ВНЗ, демократизації суспільства;
• реалізація соціальних і освітніх проектів і інновацій, проведення інформаційних заходів, учнівських та студентських конкурсів, громадських слухань, семінарів, конференцій та інших заходів;
• розробка і викладання навчальних курсів для вчителів, учнів та студентів ВНЗ з громадянської освіти та шкільного суспільствознавства;
• випуск публікацій.
Керівний центр організації:
1. Ладиченко Тетяна Голова Спілки, координатор проектів організації, тренер вчителів з громадянської освіти, національний експерт проекту «Громадянська освіта – Україна».
Місце роботи: НПУ імені М.П.Драгоманова, зав. кафедрою, професор МВІСПД Інституту історичної освіти.
2. Бакка Тамара Директор Спілки, адміністратор проектів, тренер студентів з громадянської освіти, член робочої групи у проекті «Громадянська освіта – Україна».
Місце роботи: НПУ імені М.П.Драгоманова, доцент кафедри МВІСПД Інституту історичної освіти.
3.Мелещенко Тетяна Менеджер Спілки, адміністративний координатор проектів Спілки, відповідальний за зв’язки організації з громадськістю
Місце роботи: НПУ імені М.П.Драгоманова, викладач кафедри МВІСПД Інституту історичної освіти .

 
 
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
 
Категория: Інформація
 
 
Додавання коментаря
- Головна
- Проекти
- Новини
- Фотогалерея
- Матеріали
- Контакти
- Інформація

Украинская Баннерная Сеть