Логин:    Пароль:      Регистрация | Забыли пароль?


Наказ
 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Н А К А З

м.Київ

“ 09 ” 02 2010 р. № 92

Про зміни до наказу Міністерства освіти і
науки України від 23.02.2009 № 157
„Про проведення Всеукраїнського інтерактивного
учнівського конкурсу юних істориків „Лелека”

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 23.02.2009 № 157 „Про проведення Всеукраїнського інтерактивного учнівського конкурсу юних істориків „Лелека”, для упровадження нових форм роботи з обдарованою учнівською молоддю та розвитку творчих здібностей учнів у 2009 році було проведено Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних істориків „Лелека-2009”. У змаганнях взяли участь близько 5 тис. українських школярів.
З метою підвищення рівня організації та проведення на високому науково-методичному рівні інтелектуального учнівського конкурсу „Лелека”, здійснення моніторингових досліджень якості знань учнів з історії, підтримуючи ініціативу Всеукраїнської Спілки викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти,

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до пункту 3 наказу Міністерства освіти і науки України від 23.02.2009 № 157 „Про проведення Всеукраїнського інтерактивного учнівського конкурсу юних істориків „Лелека”, пункту 1.1 розділу І Правил проведення Всеукраїнського інтерактивного конкурсу юних істориків „Лелека”, затверджених зазначеним наказом, та визначити базовою організацією з проведення цих змагань Всеукраїнську Спілку викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти (03037, м. Київ, вул. Освіти, 6, кім. 48; e-mail: hromadosvita@meta.ua; сайт: http://gromad-osvita.org.ua).
2. Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій довести цей наказ до відома педагогічних колективів загальноосвітніх навчальних закладів і сприяти їм в організації та проведенні конкурсу.
3. Розмістити цей наказ на сайті Міністерства освіти і науки України.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Полянського П.Б.

Т.в.о. Міністра О.П.Гребельник

 
 
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
 
Категория: Конкурс "Лелека"
 
 
Додавання коментаря
- Головна
- Проекти
- Новини
- Фотогалерея
- Матеріали
- Контакти
- Інформація

Украинская Баннерная Сеть